Movies
Ratings
41
FlippedRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0