Titles you rated
SproutRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0- Hit the NightRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
HopeRated ★ 3.5