Movies
Ratings
227
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5