Series
Ratings
69
HealerRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 1.5
SignalRated ★ 4.5
Secret HealerRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0