Titles you rated
BurningRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 2.0
The InsiderRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 2.5
MossRated ★ 1.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 1.0
Air Force OneRated ★ 3.0