Movies
Ratings
831- HakaiRated ★ 2.0
Typhoon ClubRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
UgetsuRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Man EscapedRated ★ 4.0
CasinoRated ★ 4.0
High and LowRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0