Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0