Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
The StingRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0