Movies
Ratings
558
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 1.5
CTRLRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
RedLifeRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The BabysitterRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 3.5