Series
Ratings
19
Hellsing UltimateRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5