Series
Ratings
25
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0