Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5