Titles you rated
EquilibriumRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.5
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 5.0