Titles you rated
The Garden of WordsRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.5
Ringu 2Rated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5