Titles you rated
HumansRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
- The CravingsRated ★ 5.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- プライドRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 3.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 2.5
Buzzer BeatRated ★ 4.5
Operation LoveRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Lupin the Third: The Last JobRated ★ 4.0
Lupin the Third: Tokyo CrisisRated ★ 4.0
Lupin the Third: Green vs RedRated ★ 2.5