Movies
Ratings
238
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Miss StevensRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 5.0
Molly's GameRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Away We GoRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5