Movies
Ratings
16
3 IdiotsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 0.5
ThorRated ★ 3.0