Movies
Ratings
114
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5