Titles you rated
GladiatorRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5