Movies
Ratings
368
American BeautyRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0