Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
No MercyRated ★ 4.0