Titles you rated
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Queen of MysteryRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0