Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5