Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
A Whisker AwayRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Violet Evergarden The MovieRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- HeroRated ★ 3.0
- Love ResetRated ★ 3.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
HoneySweetRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
High & Low The WorstRated ★ 3.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 2.5