Movies
Ratings
497
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
CodaRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
Next SoheeRated ★ 3.5