Series
Ratings
66
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
UnframedRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Dug DaysRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5