Movies
Ratings
367
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Love LettersRated ★ 4.5
Addams Family ValuesRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Mafia MammaRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0