Movies
Ratings
255
Big Momma's HouseRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.0
National SecurityRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0