Titles you rated
- Fairy CommiRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0