Movies
Ratings
34
AvatarRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0