Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
HERORated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5