Movies
Ratings
628
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The LighthouseRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 2.0