Movies
Ratings
362
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
Molly's GameRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
PawnRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 1.5
No ReservationsRated ★ 3.5