Titles you rated
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 0.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
La Belle ÉpoqueRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5