Movies
Ratings
120
Chungking ExpressRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 0.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 0.5
Sing StreetRated ★ 4.0
MommyRated ★ 2.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
HerRated ★ 0.5
Remember YouRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 1.5
PunchRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 2.0
ChefRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 0.5