Titles you rated
Beyond the LimitsRated ★ 4.0
TicksRated ★ 2.0
The CookRated ★ 1.0
RabidRated ★ 4.0
The Fair Haired ChildRated ★ 4.0
From BeyondRated ★ 5.0
The ThawRated ★ 4.0
Texas Chainsaw 3DRated ★ 4.0
LeviathanRated ★ 4.0
Angel HeartRated ★ 2.0
The Ring VirusRated ★ 3.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.0
The FacultyRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 2.0
The Woman in BlackRated ★ 2.0
The Man with the Iron FistsRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 5.0