Titles you rated
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
As OneRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0