Movies
Ratings
24
The HostRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0