Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5