Movies
Ratings
373
ExhumaRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Santa BarbaraRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.0