Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 3.5
Generation KillRated ★ 5.0
FargoRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Boardwalk EmpireRated ★ 2.5
RomeRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5