Titles you rated
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
Avicii - I'm TimRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 4.0
Meet DaveRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.5