Titles you rated
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
Fast XRated ★ 4.5
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 3.0
- Hide N SeekRated ★ 2.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 2.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 1.5