Series
Ratings
267
The MissingRated ★ 4.5
Hometown Over the Hill Season 1Rated ★ 3.5- My Wife Natree's First LoveRated ★ 4.0
- Ghost Pang PangRated ★ 4.0
Run, Jang MiRated ★ 1.0
Dr. FrostRated ★ 4.0- You're Pretty, Oh Man BokRated ★ 4.0
- Hometown Over the Hill Season 2Rated ★ 3.5
Dream of the EmperorRated ★ 2.0
BloodRated ★ 0.5
TV Novel Dear My SisterRated ★ 2.5
Gold LandRated ★ 2.0
Love & SecretRated ★ 1.5
Kim Soo RoRated ★ 3.0
Bride of the SunRated ★ 1.0- Living Among the RichRated ★ 1.5
Righteous LoveRated ★ 3.0
Queen InsooRated ★ 4.0
TV Novel: SamsaengiRated ★ 3.0- Their Perfect DayRated ★ 4.0