Movies
Ratings
318
Pretty WomanRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5