Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0