Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5