Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 1.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0