Movies
Ratings
661
The Lion KingRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
I WishRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
Christopher RobinRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0