Movies
Ratings
104
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.5
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0